+38 (0352) 26-82-73

tokkod.te.ua@gmail.com

Наука. Люди. Доступні та іноваційні медичні препарати

Без имени-1Наука. Люди. Доступні та іноваційні медичні препарати – девіз інтернаціональної фармакологічної компанії Synthon. 5.10.2017 р лікарі-онкологи України відвідали завод компанії, розташований в передмісті Барселони. Керівник відділу якості продукції Пеп Олівер, під час екскурсії, розповідав про основні принципи і напрями роботи, потужності виробництва та високу якість фармакологічної продукції, що задовільняє багато європейських фармакологічних фірм із світовим іменем, в тому числі і ФК Віста.

Без имени-2Філіал в Іспанії виробляє таблетки, капсули, саше та флакони з ліками більше ніж 50 різних медичних середників (як нових молекул, так і патентованих діючих речовин). У виробництві задіяно понад 400 працівників: графік роботи в 3 зміни, дозволяє безперервно виробляти понад 1,375 млн таблеток та капсул. Завод оснащений 4 фасовачними блістерними лініями, лініями для фасування флаконів та саше. Продукція Synthon Hispania ухвалена Spanish Drug Agency (EMA), U.S. FDA, Korean FDA, ANVISA Brazil та The governmental health department of Catalonia.

Крім екскурсії по заводу, подорож подарувала декілька теплих і сонячних днів на пляжі, знайомство з чудовою архітектуру Гауді, вихід за межі реальності в творчості Сальвадора Далі та справжній жар пристрасті танцю Фламенко, за що окремо хочеться подякувати організаторам поїздки представникам ФК Віста Руслану Кривошеєву, Юлії Сабаді, Тетяні Володиній та Олегу Гаврилко.

Денис Коваленко.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *