+38 (0352) 26-82-73

tokkod.te.ua@gmail.com

Семінар «Актуальні питання профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози»

В рамках заходів до Всеукраїнського дня боротьби з захворюванням на рак молочної залози на базі Тернопільського обласного клінічного онкологічного диспансеру 20 жовтня відбувся тренінг-семінар для лікарів загальної практики-сімейної медицини, лікарів-онкологів та акушер-гінекологів «Актуальні питання профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози». На початку заходу говорили про медико-соціальне значення злоякісних захворювань молочної залози та їх вплив на демографічну ситуацію в Україні та області зокрема. tumanova-765x510

Завідувач І хірургічного відділення Оксана Романівна Туманова розповіла слухачам семінару про фактори ризику доброякісної та злоякісної патології молочної залози, ранні прояви і клінічні ознаки захворювань грудей, скринінгові методи діагностики.

Про сучасні підходи до персоніфікованого лікування раку молочної залози, молекулярну діагностику злоякісних пухлин доповів доцент кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини ТДМУ к.м.н. Юрій Васильович Угляр.лікар УЗД Болюх О.А.

Лікар з УЗ-діагностики Ольга Анатоліївна Болюх у своїй доповіді ознайомила аудиторію з можливостями ультразвукової діагностики в плані раннього виявлення різноманітних захворювань молочної залози.

Загалом в семінарі прийняли участь 55 лікарів первинної та вторинної ланки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *