+38 (0352) 26-84-08

02001274@mail.gov.ua

Відділення онкогінекології

%d0%b3%d1%96%d0%bd%d0%b5%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b3%d1%96%d1%8f-%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d1%96%d0%b4%d1%83%d1%8e%d1%87%d0%b8%d0%b9Онкогінекологічне відділення розгорнуте на сьогоднішній день на 60 ліжках. З 2011 року відділенням завідує – кандидат медичних наук, асистент кафедри онкології ТДМУ, лікар вищої категорії –  Кривокульський Дмитро Богданович.

Відділення надає спеціалізоване лікування онкогінекологічним хворим в області.

На сьогоднішній день у відділенні проводиться активна лікувально-діагностична робота, з використанням сучасних методів лікування та діагностики із застосуванням новітньої апаратури.  На базі ТОКОД в 1997 вперше в області було успішно виконано лапароскопічні органозберігаючі операції та лапароскопічна екстирпація матки з додатками. Дані методи малоінвазивних оперативних втручань з успіхом застосовуються і в даний час. Виконуюься розширені та комбіновані оперативні втручання при раку шийки і тіла матки, раку яєчників. У хворих на рак яєчників проводяться радикальні циторедуктивні операції, як після курсів поліхіміотерапії так і першим етапом комбінованого лікування. Поряд з цим виконуються органозберігаючі операції у жінок репродуктивного віку з початковим раком яєчника та шийки матки, доброякісними пухлинами тіла матки, шийки матки, яєчників. Онкогінекологічне відділення являється єдиним гінеколочним відділення де проводиться лікування хворих з патологією вульви.

Впроваджуються нові техніки та методики оперативних втручань, що значно покращує результати оперативних втручань при комбінованому лікуванні хворих на рак шийки і тіла матки при проведенні доопераційного  хіміо-променевого лікування.

У відділенні працює 2 кандидати медичних наук. Онкогінекологічне відділення КУТОР «ТОКОД» є базою для проведення занять з онкогінекології студентів, інтернів, курсантів Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського під керівництвом кандидата медичних наук, асистента кафедри онкології ТДМУ, лікаря вищої категорії – Кривокульського Дмитра Богдановича.

Віділення укомплектоване кадрами лікарів-онкогінекологів: Загарія Галина Василівна, Болюх Олександр Васильович, Денега Галина Василівна, к.м.н.  Крук Ольга Юріївна, Кривокульський Богдан Дмитрович, Алексейчук Віктор Миколайович.

По результатах лікувальної і дослідницької роботи були неодноразово представлені доповіді наукові статті на з’їздах онкологів України, наукових конференціях, публікації в спеціалізованих журналах. Лікарі відділу постійно проходять навчання і беруть участь в закордонних симпозіумах і конференціях.

%d0%b3%d1%96%d0%bd%d0%b5%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b3%d1%96%d1%8f-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%82%d0%b8%d0%b2

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *