+38 (0352) 26-84-08

02001274@mail.gov.ua

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

%d0%b2%d0%b0%d1%96%d1%82-%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d1%96%d0%b4%d1%83%d1%8e%d1%87%d0%b8%d0%b9
В квітні 1987 р. була відкрита штатна реанімаційна палата на 6 ліжок на базі анестезіологічного відділення із відповідними посадами та реанімаційною допомогою.

З травня 1997 р. і по теперішній час відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії очолює лікар-анестезіолог вищої категорії Кочан Микола Миколайович. Після капітального ремонту з грудня 2007 року відділення анестезіології та інтенсивної терапії знаходиться на другому поверсі  лівого крила диспансеру.

Всього у відділенні працює 32 особи, серед яких 11 лікарів-анестезіологів, разом з завідуючим відділенням, 15 медсестер-анестезисток,  сестра-господиня   та  5  молодших медсестер .

Основним принципом діяльності відділення є забезпечення безпеки пацієнта, проведення високоякісного знеболювання за найсучаснішими світовими стандартами. Персонал відділення орієнтований у своїй роботі на проведення керованої комбінованої мультимодальної анестезії та впровадження інноваційних технологій.

Відділення укомплектовано сучасним, високотехнологічним обладнанням провідних виробників медичної техніки для моніторингу, штучної вентиляції легень, підтримки вітальних функцій організму та ін. Освоєно сучасні методики проведення наркозу підвищеної безпеки і комфортності на наркозно-дихальній апаратурі фірми Drager (Німеччина), Leon (Німеччина), тотальна внутрішньовенна анестезія дипрофолом. Внаслідок високої травматичності онкохірургічних втручань у відділенні анестезіології використовується попереджувальна мультимодальна анестезія.

При виконанні розширених і комбінованих втручань в торакальній, абдомінальній, лапароскопічній хірургії, пухлин голови та шиї в комплексі анестезіологічної допомоги активно використовується: анестезія із застосуванням назотрахеальної інтубації, бронхоскопії; реґіонарні методи знеболювання, спінальна і епідуральна анестезія, ТАР-блок; анестезія із застосуванням сучасних інгаляційних анестетиків; катетеризація центральних ве , встановлення вена-порт згідно світовим стандартам; хворим з хронічним больовим синдромом проводиться терапія хронічного болю згідно новітніх технологій.

У відділенні лікуються пацієнти після тривалих і складних операцій, пацієнти з важкою супутньою патологією з операційними ускладненнями або можливістю появи післяопераційних ускладнень, а також з відділень диспансеру при розвитку порушень життєво-важливих функцій внаслідок важких захворювань або ускладнень післяопераційного періоду.

Щорічно у диспансері проводиться більше 2000 знеболювань. Відсоток ускладнень під час знеболювань один із найнижчих серед обласних медичних закладів, а щодо охоплення оперативних втручань – один з найвищих. За рейтингом анестезіологічної служби обласних закладів наше відділення постійно посідає одне з перших місць.

Всі лікарі відділення постійно працюють над собою і вдосконалюють свій кваліфікаційний рівень (7 лікарів мають вищу кваліфікаційну категорію, а 4 – першу), є членами Обласної асоціації анестезіологів, виступають авторами та співавторами науково-практичних статей, що публікуються в обласних і республіканських медичних виданнях.

img_7205

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *